KULLANIM KOŞULLARI

İşbu Kullanım Koşulları, Akademiler Eğitim, Denetim ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti. (bundan böyle "Bir Kutu Kitap" olarak anılacaktır) tarafından www.birkutukitap.com internet adresinden işletilmekte olan internet sitesinin (bundan böyle "Site" olarak anılacaktır) kullanılmasına ilişkin hüküm ve koşulları kapsamaktadır.

Bu siteye girmeniz veya bu sitedeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu siteye girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vb. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Bir Kutu Kitap sorumlu değildir. Bir Kutu Kitap, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bir Kutu Kitap işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

Bir Kutu Kitap, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi Bir Kutu Kitap'ın kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Bir Kutu Kitap, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Bir Kutu Kitap, bu internet sitesinin genel görünüm ve tasarımı ile internet sitesindeki bütün bilgi, resim, Bir Kutu Kitap markası ve diğer markalar, www.birkutukitap.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil bütün materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Bir Kutu Kitap'ın burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Bir Kutu Kitap, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

Site’nin her türlü kullanımı işbu Kullanım Koşulları’na tabi olup, Kullanım Koşulları Site’nin kullanımı ile birlikte bağlayıcı addedilecektir. Kullanım Koşulları’nı kabul etmeyen kullanıcılar, Site’yi kullanmamalıdır.

Müşteri (son kullanıcı), ödeme yöntemine, üyeliğine ve siparişine ilişkin bilgilerin, ödemenin gerçekleştirilebilmesi ve ödeme usulsüzlüklerinin önlenmesi, araştırılması ve tespit edilmesini temin amacıyla iyzico Ödeme Hizmetleri A.Ş.’ye aktarılmasına ve iyzico tarafından https://www.iyzico.com/gizlilik-politikasi/ adresindeki Gizlilik Politikası’nın en güncel halinde açıklandığı şekilde işlenmesine ve saklanmasına rıza göstermektedir.

Uyuşmazlıkların Çözümü ve Yetkili Mahkeme

Kullanım Koşulları ile ilgili olarak çıkabilecek bütün uyuşmazlıklarda Türkiye Cumhuriyeti Kanunları uygulanacaktır. Kullanım Koşulları’nın uygulanmasından kaynaklanan uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Bilgilerinize sunarız.

Akademiler Eğitim, Denetim ve Tic. Ltd. Şti.